Jubileusz 2012

Rok 2012 był Rokiem Jubileuszowym naszej Szkoły.

Obchodziliśmy 65-lecie istnienia Szkoły i 15-lecie funkcjonowania Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie. Uroczyste obchody odbyły się  20 i 22 września 2012 r.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie dziękujemy absolwentom, nauczycielom i pracownikom za udział w obchodach Jubileuszu. Jesteśmy przekonani, że był on doskonałą okazją do odnowienia kontaktów, klasowych wspomnień, sentymentalnych podróży do minionych lat. Udział Państwa w tych uroczystościach był dla nas wyróżnieniem i świadectwem sympatii, jaką darzycie Szkołę.

Dziękujemy, za upowszechnienie informacji o naszym Jubileuszu wśród koleżanek i kolegów, z którymi utrzymujecie kontakt.

Było nam bardzo miło Państwa gościć.

Wspomnienia uroczystości Jubileuszowych dostępne będą na stronie internetowej poświęconej obchodom.

Dziękujemy również za udostępnienie wspomnień, zdjęć, pamiątek, dzięki którym powstała „Galeria wspomnień”.

Szanowni Państwo! Czas spędzony wspólnie był pełen ciepłych chwil, wielu z nas w oku zakręciła się łza, a zaraz za nią pojawił się serdeczny uśmiech na widok dawnych przyjaciół, nauczycieli.
Dziękujemy za tak radosny czas i liczymy że spotkamy się ponownie na kolejnych obchodach.
Chcąc pozostać z Państwem w kontakcie pozostawiamy do dyspozycji adres: jubileusz@ckukoszalin.edu.pl, za pośrednictwem którego możecie się państwo dzielić z nami swoimi wspomnieniami ze szkolnych lat. Możecie Państwo też przekazywać nam materiały, którymi dysponujecie, a które mogłyby wzbogacić nasze zasoby wiedzy o szkole.

Materiały można przesyłać pocztą na adres:

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica
ul. Jana Pawła II 17, 75-452 Koszalin

Zdjęcia i inne materiały zostaną zeskanowane i od razu odesłane Państwu w nienaruszonym stanie.

 

Urodzinowy zjazd Mechanika