20 lat od momentu ukończenia liceum przez uczniów IVc

Minęło 20 lat od momentu ukończenia liceum przez uczniów IVc (1998-2002). Dodajmy tylko, że są oni jednym z pierwszych roczników CKU Koszalin, które powstało w 1997 r. i obchodzi właśnie 25- lecie.

Między absolwentami istnieje do dziś kontakt szczególny, mimo że mieszkają w różnych miejscach na Ziemi. Z okazji tego jubileuszu zorganizowali spotkanie, w którym uczestniczyła prawie cała klasa. Na początek odwiedzili szkołę, by zasiąść w swoich ławkach i na chwilę wrócić do przeszłości.
Wspomnienia z lat szkolnych szybko ożyły i wywoływały szerokie uśmiechy na twarzach uczestników.

Przy obiedzie wszyscy wróciliśmy myślami do tamtych lat pełnych młodzieńczych przeżyć, wesołych spotkań, „niewyjaśnionych” 🙂 zdarzeń… Każdy opowiadał też o sobie, swojej pracy zawodowej, rodzinie. Opowieściom ponownie towarzyszyły wybuchy śmiechu, wzruszenia.

Sobotnie spotkanie (22.10.2022) było ciepłe i serdeczne, i pokazało, że w każdym pozostało coś z tamtego dziecka sprzed lat.

Było super!